امام حسین (علیه السلام) فرموده‌اند: «اَيّهَا النّاسُ! إِنّ اللّهَ جَلّ ذِكْرُهُ مَا خَلَقَ الْعِبَادَ إِلاّ لِيَعْرِفُوهُ، فَإِذَا عَرَفُوهُ عَبَدُوهُ فَإِذَا عَبَدُوهُ اسْتَغْنَوْا بِعِبَادَتِهِ عَنْ عِبَادَةِ مَا سِوَاهُ».  «اى مردم! خداوند بندگان را آفريد تا او را بشناسند، آن‏گاه كه او را شناختند، پرستش كنند و آن‏گاه كه او را پرستيدند، از پرستش غير او بى‏ نياز شوند».اطلاعیه 2 پذیرش: شروع ثبت نام حوزه دانشجویی

ثبت نام دوره هفتم حوزه دانشجویی از دوم اردیبهشت آغاز شده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

متقاضی گرامی
مطابق با زمان‌بندی اعلام شده در اطلاعیه شماره 1، ثبت نام حوزه دانشجویی شریف از امروز (دوم اردیبهشت) آغاز شده است. 

متقاضیان محترم برای ثبت نام در دوره هفتم حوزه دانشجویی شریف، می‌بایست در فرایند پذیرش که شامل سه مرحله ثبت نام اولیه، تکمیل اطلاعات (مکتوب و رزومه) و مصاحبه‌ی حضوری است شرکت نمایند. 

- ثبت نام اولیه: در اولین مرحله ثبت‌نام اطلاعات شناسنامه‌ای و سوابق تحصیلی شما اخذ خواهد شد.
- آزمون: پس از تکمیل فرم اطلاعات ثبت‌نام، فایل فرم رزومه و فایل سؤالات آزمون ورودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که حداکثر در مدت یک هفته پس از ثبت‌نام اولیه فرصت دارید دو فایل مذکور را تکمیل و با ورود مجدد به سایت ثبت‌نام آن را بارگذاری و ارائه نمایید.

- مصاحبه: پس از مشخص شدن نتایج فایل‌های مکتوب و در صورت احراز شرایط اعلام شده در ابتدای روند ثبت‌نام، جهت انجام مصاحبه حضوری از شما دعوت به عمل خواهد آمد. پس از انجام مصاحبه‌ی حضور، پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام خواهند شد. 
برای شروع ثبت نام از" اینجا " اقدام نمایید.

 

سوالات خود را می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی ذیل با خادمین حوزه دانشجویی طرح نمایید:
نشانی ایمیل     hd.sharif@gmail.com

شماره تلفن     66164010-021
شماره پیامک  30007227002603
حساب تلگرام  howzehsharif@