امام علی (عليه السلام): ای مردم بدانید که تکمیل شدن و کمال دین شما در یادگیری علم دینی و الهی و عمل به آن است. بدانید یادگیری علم دینی بر شما از بدست آوردن و تحصیل مال لازم تر است زیرا مال و روزی از جانب خدا میان شما تقسیم و تضمین گشته ولی علم دینی نزد اهلش نگه داشته شده و شما مامورید که آن را از اهلش طلب نمایید پس جویای آن باشید.اصول کافی جلد 1 صفحۀ 35اطلاعیه شماره 3 پذیرش: پایان مهلت ثبت نام اولیه

به اطلاع تمام متقاضیان گرامی می‌رساند، با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام اولیه در تاریخ 17 تیر ماه 1396 و بسته شدن سامانه ثبت‌نام، دیگر امکان انجام ثبت‌نام جدید وجود نخواهد داشت ...

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

به اطلاع تمام متقاضیان گرامی می‌رساند، با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام اولیه در تاریخ 17 تیر ماه 1396 و بسته شدن سامانه ثبت‌نام، دیگر امکان انجام ثبت‌نام جدید وجود نخواهد داشت؛ این مرحله به منزله‌ی آغاز پروسه‌ی بررسی فایل‌ها و اطلاعات متقاضیان پذیرش هفتمین دوره حوزه دانشجویی شریف می‌باشد.

 

* توجه: کسانی که دلایلی موجه برای تأخیر داشته‌اند و هنوز مایل به ثبت‌نام می‌باشند، می‌توانند با تماس از طریق راه‌های ارتباطی (در انتهای پیام معرفی شده است) راهنمایی‌های لازم را جهت ثبت‌نام کسب نمایند.

 

شاید لازم باشد بار دیگر مراحل پذیرش هفتمین دوره حوزه دانشجویی شریف را با جزئیات بیشتر نسبت به اطلاعیه‌ی قبل، مرور نماییم:

  1. ابتدا ثبت نام و گرفتن نام کاربری (نیاز به نشانی یک ایمیل (معتبر)، با هر ایمیل فقط یک نام کاربری قابل دریافت می‌باشد)
  2. ورود اطلاعات اولیه در سامانه توسط متقاضی
  3. دانلود دو فایل رزومه (اطلاعات تکمیلی) و مکتوب (یک نوع پرسش و پاسخ مکتوب) توسط متقاضی
  4. تکمیل آن دو فایل و سپس با مراجعه مجدد به سامانه، بارگذاری آن فایل‌ها در سامانه ثبت‌نام
  • پس از آپلود فایل توسط متقاضی، خادمین حوزه دانشجویی شریف فایل‌های شما را بررسی کرده و افرادی که به حد نصاب امتیاز لازم از این بخش رسیده باشند، دعوت به مصاحبه حضوری خواهند شد. (اعلام نتیجه‌ی دعوت و یا عدم دعوت به مصاحبه، برای همه‌ی متقاضیان از طریق ایمیل (که در مرحله ثبت‌نام از ایشان اخذ گردیده است) انجام خواهد شد)

 

تذکر مهم 1) کسانی که فایل‌های مکتوب و رزومه‌ی خود را تکمیل و ارسال نموده‌اند، منتظر اعلام نتیجه‌ی دعوت و یا عدم دعوت به مصاحبه از طریق ایمیل و پیامک باشند؛ زمان اعلام نتایج اولیه، اواخر تیر ماه خواهد بود.

تذکر مهم 2) کسانی که فایل‌های مذکور را ارسال نکرده‌اند (اطلاعات اولیه را تکمیل کردند و نام کاربری و رمز عبور دارند)، نهایتاً تا انتهای روز جمعه (مورخ 23 تیر ماه) فرصت دارند تا این مرحله را تکمیل نمایند (در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از فراموشی نام کاربری و رمز عبور و یا مشکل در زمان آپلود فایل) حتماً ما را در جریان قرار دهید!

جهت ورود به سامانه ثبت‌نام و تکمیل مرحله‌ی ارسال فایل "اینجا" کلیک کنید.

تذکر مهم 3) در صورت نرسیدن ایمیل و پیامک‌های حوزه شریف به شما، حتماً ما را از این امر مطلع سازید.

 

* در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نارسایی احتمالی حتماً ما را از طریق ایمیل (hd.sharif@gmail.com) و یا تلفن‌های مجموعه (02166164008 الی 10) و یا حساب تلگرامی https://t.me/HOWZEHSHARIF مطلع فرمایید تا در اسرع وقت مشکل پیش آمده برطرف شود.