امام حسن (علیه السلام) فرموده‌اند:  «أُوصیكُمْ بِتَقْوَى اللّهِ وَ إِدامَةُ التَّفَكُّرِ فَإِنَّ التَّفَكُّرَ أَبُو كُلِّ خَیر وَ أُمُّهُ.» شما را به پرهیزگارى و ترس از خدا و ادامه تفكّر و اندیشه سفارش مى‌كنم، زیرا كه تفكّر و اندیشه، پدر و مادر تمام خیرات است.اطلاعیه شماره 3 پذیرش میان دوره حوزه دانشجویی شریف

با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام، امکان انجام ثبت‌نام جدید وجود نخواهد داشت؛ این مرحله به منزله‌ی آغاز فرایند بررسی فایل‌ها و اطلاعات متقاضیان می‌باشد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم


 به اطلاع تمام متقاضیان گرامی می‌رساند، با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام اولیه در تاریخ 1بهمن ماه 1396 و بسته شدن سامانه ثبت‌نام، امکان انجام ثبت‌نام جدید وجود نخواهد داشت؛ این مرحله به منزله‌ی آغاز فرایند بررسی فایل‌ها و اطلاعات متقاضیان پذیرش میان دوره هفتم حوزه دانشجویی شریف می‌باشد.
 تذکر مهم 1) کسانی که فایل‌های مکتوب و رزومه‌ی خود را تکمیل و ارسال نموده‌اند، منتظر اعلام نتیجه‌ی دعوت و یا عدم دعوت به مصاحبه از طریق ایمیل و پیامک باشند؛ زمان اعلام نتایج اولیه، هفته دوم بهمن ماه خواهد بود.
تذکر مهم 2) کسانی که فایل‌های مذکور را ارسال نکرده‌اند (اطلاعات اولیه را تکمیل کردند و نام کاربری و رمز عبور دارند)، نهایتاً تا انتهای روز چهارشنبه (مورخ 4بهمن ماه) فرصت دارند تا این مرحله را تکمیل نمایند (در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از فراموشی نام کاربری و رمز عبور و یا مشکل در زمان آپلود فایل) حتماً ما را در جریان قرار دهید!
جهت ورود به سامانه ثبت‌نام و تکمیل مرحله‌ی ارسال فایل "اینجا" کلیک کنید.
 
* در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نارسایی احتمالی حتماً ما را از طریق ایمیل (hd.sharif@gmail.com) و یا تلفن‌های مجموعه (02166164008 الی 10) و یا حساب تلگرامی https://t.me/HOWZEHSHARIF مطلع فرمایید تا در اسرع وقت مشکل پیش آمده برطرف شود.