امام حسین (علیه السلام) فرموده‌اند: «اَيّهَا النّاسُ! إِنّ اللّهَ جَلّ ذِكْرُهُ مَا خَلَقَ الْعِبَادَ إِلاّ لِيَعْرِفُوهُ، فَإِذَا عَرَفُوهُ عَبَدُوهُ فَإِذَا عَبَدُوهُ اسْتَغْنَوْا بِعِبَادَتِهِ عَنْ عِبَادَةِ مَا سِوَاهُ».  «اى مردم! خداوند بندگان را آفريد تا او را بشناسند، آن‏گاه كه او را شناختند، پرستش كنند و آن‏گاه كه او را پرستيدند، از پرستش غير او بى‏ نياز شوند».برنامه هفته اول نيمسال دوم ٩٦-٩٧ حوزه شريف

دوره‌ی برادران، با موضوع «دومین رویداد تصمیم‌سازان آینده، چالشی برای حل مسائل کشور»، بصورت یک مسابقه و در طی یک مرحله‌ی غیرحضوری و چند…

دوره‌ی برادران، با موضوع «دومین رویداد تصمیم‌سازان آینده، چالشی برای حل مسائل کشور»، بصورت یک مسابقه و در طی یک مرحله‌ی غیرحضوری و چند مرحله‌ی حضوری (مراحل حضوری در دو روز پنجشنبه  ۲۶بهمن و جمعه  ۲۷بهمن) برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام باید به لینک https://goo.gl/7ssy2R مراجعه بفرمایید.


بهترین حالت این است که در این رویداد بصورت گروه‌های ۳ یا ۴ نفره ثبت‌نام کنید و البته ثبت‌نام فردی هم مانعی ندارد و بعد از ثبت‌نام داخل تیم‌ها قرار می‌گیرید. فقط حتما در هنگام ثبت‌نام، در قسمت سوابق تشکیلاتی، بنویسید معرفت‌جوی حوزه دانشجویی شریف، تا از تخفیف در هزینه‌ی ثبت‌نام برخوردار شوید. (مبلغ ثبت‌نام فردی ۸۰هزار تومان است که برای معرفت‌جویان حوزه ۴۸ هزار تومان خواهد بود).

مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۱۴ روز پنجشنبه  ۱۲بهمن خواهد بود.

https://t.me/TasmimSazan_Ayandeh :کانال اطلاع رسانی این برنامه

 

دوره‌ی خواهران با موضوع «رسانه و پیشرفت»، از ظهر روز چهارشنبه ۲۵بهمن تا پایان روز پنجشنبه ۲۶بهمن، در مسجد دانشگاه شریف برگزار خواهد شد. خواهران برای ثبت‌نام در این  برنامه، باید به لینک https://goo.gl/xrr2NX مراجعه کنند.
 
ودیعه‌ی ثبت‌نام در این دوره، ۳۰هزار تومان خواهد بود که البته اگر خروجی شرکت‌کنندگان در پایان دوره، مورد قبول اساتید باشد، این وجه به ایشان عودت داده خواهد شد.

مهلت ثبت‌نام در این برنامه تا پایان روز یکشنبه  ۱۵بهمن خواهد بود.

کانال اطلاع رسانی این برنامه: https://t.me/rp_shari