امام علی (عليه السلام): ای مردم بدانید که تکمیل شدن و کمال دین شما در یادگیری علم دینی و الهی و عمل به آن است. بدانید یادگیری علم دینی بر شما از بدست آوردن و تحصیل مال لازم تر است زیرا مال و روزی از جانب خدا میان شما تقسیم و تضمین گشته ولی علم دینی نزد اهلش نگه داشته شده و شما مامورید که آن را از اهلش طلب نمایید پس جویای آن باشید.اصول کافی جلد 1 صفحۀ 35برنامه هفته اول نيمسال دوم ٩٦-٩٧ حوزه شريف

دوره‌ی برادران، با موضوع «دومین رویداد تصمیم‌سازان آینده، چالشی برای حل مسائل کشور»، بصورت یک مسابقه و در طی یک مرحله‌ی غیرحضوری و چند…

دوره‌ی برادران، با موضوع «دومین رویداد تصمیم‌سازان آینده، چالشی برای حل مسائل کشور»، بصورت یک مسابقه و در طی یک مرحله‌ی غیرحضوری و چند مرحله‌ی حضوری (مراحل حضوری در دو روز پنجشنبه  ۲۶بهمن و جمعه  ۲۷بهمن) برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام باید به لینک https://goo.gl/7ssy2R مراجعه بفرمایید.


بهترین حالت این است که در این رویداد بصورت گروه‌های ۳ یا ۴ نفره ثبت‌نام کنید و البته ثبت‌نام فردی هم مانعی ندارد و بعد از ثبت‌نام داخل تیم‌ها قرار می‌گیرید. فقط حتما در هنگام ثبت‌نام، در قسمت سوابق تشکیلاتی، بنویسید معرفت‌جوی حوزه دانشجویی شریف، تا از تخفیف در هزینه‌ی ثبت‌نام برخوردار شوید. (مبلغ ثبت‌نام فردی ۸۰هزار تومان است که برای معرفت‌جویان حوزه ۴۸ هزار تومان خواهد بود).

مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۱۴ روز پنجشنبه  ۱۲بهمن خواهد بود.

https://t.me/TasmimSazan_Ayandeh :کانال اطلاع رسانی این برنامه

 

دوره‌ی خواهران با موضوع «رسانه و پیشرفت»، از ظهر روز چهارشنبه ۲۵بهمن تا پایان روز پنجشنبه ۲۶بهمن، در مسجد دانشگاه شریف برگزار خواهد شد. خواهران برای ثبت‌نام در این  برنامه، باید به لینک https://goo.gl/xrr2NX مراجعه کنند.
 
ودیعه‌ی ثبت‌نام در این دوره، ۳۰هزار تومان خواهد بود که البته اگر خروجی شرکت‌کنندگان در پایان دوره، مورد قبول اساتید باشد، این وجه به ایشان عودت داده خواهد شد.

مهلت ثبت‌نام در این برنامه تا پایان روز یکشنبه  ۱۵بهمن خواهد بود.

کانال اطلاع رسانی این برنامه: https://t.me/rp_shari