امام حسین (علیه السلام) فرموده‌اند: «اَيّهَا النّاسُ! إِنّ اللّهَ جَلّ ذِكْرُهُ مَا خَلَقَ الْعِبَادَ إِلاّ لِيَعْرِفُوهُ، فَإِذَا عَرَفُوهُ عَبَدُوهُ فَإِذَا عَبَدُوهُ اسْتَغْنَوْا بِعِبَادَتِهِ عَنْ عِبَادَةِ مَا سِوَاهُ».  «اى مردم! خداوند بندگان را آفريد تا او را بشناسند، آن‏گاه كه او را شناختند، پرستش كنند و آن‏گاه كه او را پرستيدند، از پرستش غير او بى‏ نياز شوند».اطلاعیه شماره 2 پذیرش میان دوره حوزه دانشجویی شریف

آغاز ثبت نام پذیرش میان دوره هفتم حوزه دانشجویی شریف

بسم الله الرحمن الرحیم

مطابق با زمان‌بندی اعلام شده در اطلاعیه شماره 1، ثبت نام حوزه دانشجویی شریف از امروز ( 23دی ماه) آغاز خواهد شد. 
متقاضیان محترم برای ثبت نام، می‌بایست در فرایند پذیرش که شامل سه مرحله ثبت نام اولیه، تکمیل اطلاعات (مکتوب و رزومه) و مصاحبه‌ی حضوری است شرکت نمایند.     

ثبت نام اولیه: در اولین مرحله ثبت‌نام اطلاعات شناسنامه‌ای و سوابق تحصیلی شما اخذ خواهد شد.    
تکمیل اطلاعات (رزومه و مکتوب) : پس از تکمیل فرم اطلاعات ثبت‌نام، فایل فرم رزومه و فایل سؤالات آزمون ورودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که حداکثر در مدت سه روز پس از ثبت‌نام اولیه فرصت دارید دو فایل مذکور را تکمیل و با ورود مجدد به سایت ثبت‌نام آن را بارگذاری و ارائه نمایید.    
مصاحبه حضوری: پس از مشخص شدن نتایج فایل‌های مکتوب و در صورت احراز شرایط اعلام شده در ابتدای روند ثبت‌نام، جهت انجام مصاحبه حضوری از شما دعوت به عمل خواهد آمد. پس از انجام مصاحبه‌ی حضور، پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام خواهند شد. 

جهت شروع ثبت نام اینجا کلیک نمایید.