امام علی (عليه السلام): ای مردم بدانید که تکمیل شدن و کمال دین شما در یادگیری علم دینی و الهی و عمل به آن است. بدانید یادگیری علم دینی بر شما از بدست آوردن و تحصیل مال لازم تر است زیرا مال و روزی از جانب خدا میان شما تقسیم و تضمین گشته ولی علم دینی نزد اهلش نگه داشته شده و شما مامورید که آن را از اهلش طلب نمایید پس جویای آن باشید.اصول کافی جلد 1 صفحۀ 35اطلاعیه شماره 2 پذیرش میان دوره حوزه دانشجویی شریف

آغاز ثبت نام پذیرش میان دوره هفتم حوزه دانشجویی شریف

بسم الله الرحمن الرحیم

مطابق با زمان‌بندی اعلام شده در اطلاعیه شماره 1، ثبت نام حوزه دانشجویی شریف از امروز ( 23دی ماه) آغاز خواهد شد. 
متقاضیان محترم برای ثبت نام، می‌بایست در فرایند پذیرش که شامل سه مرحله ثبت نام اولیه، تکمیل اطلاعات (مکتوب و رزومه) و مصاحبه‌ی حضوری است شرکت نمایند.     

ثبت نام اولیه: در اولین مرحله ثبت‌نام اطلاعات شناسنامه‌ای و سوابق تحصیلی شما اخذ خواهد شد.    
تکمیل اطلاعات (رزومه و مکتوب) : پس از تکمیل فرم اطلاعات ثبت‌نام، فایل فرم رزومه و فایل سؤالات آزمون ورودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که حداکثر در مدت سه روز پس از ثبت‌نام اولیه فرصت دارید دو فایل مذکور را تکمیل و با ورود مجدد به سایت ثبت‌نام آن را بارگذاری و ارائه نمایید.    
مصاحبه حضوری: پس از مشخص شدن نتایج فایل‌های مکتوب و در صورت احراز شرایط اعلام شده در ابتدای روند ثبت‌نام، جهت انجام مصاحبه حضوری از شما دعوت به عمل خواهد آمد. پس از انجام مصاحبه‌ی حضور، پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام خواهند شد. 

جهت شروع ثبت نام اینجا کلیک نمایید.